Teknoloji

Armored Core 6 İçin Resmi PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı

 
Bandai Namco ve FromSoftware, beklenen Armored Core 6: Fires of Rubicon için resmi PC sistem gereksinimlerini açıkladı. Yayınlanan sistem gereksinimleri, oyunun mecha seçimi / garaj bölümündeki Ray Tracing özelliğini onaylıyor. Diğer bir deyişle, Armored Core 6, oyun sırasında rastgele bir Işın İzleme etkisine sahip olmayacak.
 
Resmi PC sistem gereksinimleri
 
 
 
Armored Core 6 için yayınlanan sistem gereksinimlerine göre PC oyuncularının en az Intel Core i7-4790K, Intel Core i5-8400, AMD Ryzen 7 1800X veya AMD Ryzen 5 2600 işlemciye ihtiyacı olacak. Eklenti kart tarafında oyuncuların en az NVIDIA GeForce GTX 1650 ve AMD Radeon RX 480’e sahip olması gerekecek. Ayrıca oyunu oynamak için 60 GB boş disk alanı gerekecek. Bu sistem ihtiyaçları dışında oyunun hangi ayarlarda hangi sistemi istediği belirtilmedi.
 
Armored Core 6: Fires of Rubicon, oyunculara robot ve bilim kurgu temalı bir yapı aktarmayı hedefliyor. Her oyuncu kesimine hitap etmeyen yapısıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan oyun, serinin en yeni oyunu olup birçok yeni özelliği ve hızlı aksiyon anlarını içinde barındırıyor.
 
Armored Core VI: Fires of Rubicon, 25 Ağustos’ta Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye geliyor. Oyunun standart sürümü Steam’de 1.299,00 TL, Deluxe sürümü ise 1.499,00 TL.
 
Sistem gereksinimleri ekran görüntüsü
 
 
 
Bir göz atmak isterseniz en son yayınlanan oynanış videosu
 
 

haber-kurucasile.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu