Haber

Erden Timur: Icardi kalmakta zorlanıyor ama teklifler yüksek

Galatasaray Başkan Yardımcısı Erden Timur, sarı kırmızılı takımın transfer gündemiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ajans 1905’e konuşan Erden Timur’un açıklamaları şöyle:

Suudi Arabistan’dan Mauro Icardi’ye çok önemli teklifler var. Arabistan devleti her kadroya 1 milyar fon veriyor. Dolayısıyla her oyuncunun maaşı 2-3 kat arttı. Icardi burada oynamak için her şeyi yapıyor ama 30 milyon euro maaş olunca oyuncuyu anlamak gerekiyor.

“Hiçbirini önemsemedik”

Talisca şu an gündeme gelmedi. Basında bizimle alakası olmayan birçok oyuncu var. Tsimikas, Di Maria, Becao, Dzeko, Lukaku, Wendell, Lucas Hernandez, Dybala ile hiçbir şekilde anlaşmadık.

“Okan Hoca tielemanlarla ilgili şaka yaptı”

Okan Hoca, Tielemanlarla ilgili şaka yaptı. Bizim listemizde de yoktu. Sosyal medyada 300.000 kişi yorum yaptı. Menajerini aradı. Bize başka bir oyuncu önerdi.

“6 transfer yapacağız”

Gidişata göre 5-6 transfer yapmayı düşünüyoruz. Giden varsa ona göre durum değişir. Her durum için 5-6 ana oyuncuyu takip ediyoruz.

“Kaliteli oyunculara ihtiyacımız var”

Galatasaray için doğru rakamlar verilirse satılabilir mi diye bakıyoruz. Kaliteli ve sansasyonel oyuncular transfer etmeliyiz. Galatasaray’ı geliştirmek için her şeyi düşünmek zorundayız. İyi bir oyuncunun ilk tercihi Türkiye değil. Türkiye ilk tercihi olsa bile oyuncu tüm seçenekleri görmek istiyor.

“Rashica için çalışıyoruz”

Okan Koçuk’un sözleşmesi sona erdi. O yüzden yeni bir transfer yapacağız. Milot Rashica’yı transfer etmeye çalışıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu