Haber

İmamoğlu’nun Değişim Mesajı Sosyal Medyada Gündem Oldu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’un Fethinin 570. yıl dönümü kutlamalarında açıklamalarda bulundu. İmamoğlu’nun yaptığı açıklamada, “Değişim isteyen milyonlarca insanın en umutsuz olduğu bu dönemde, size hayır diyorum, umutsuz olmayın. Biz milyonlarca insan hayallerimize her zaman birlikte ulaşabiliriz.” Sözleri sosyal medyada CHP genel başkan adaylığı olarak yorumlandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’un Fethinin 570. yıl dönümü kutlamalarında açıklamalarda bulundu.

Seçim sonuçlarını yaptığı konuşmada değerlendiren İmamoğlu, “İktidarın yol açtığı olumsuzluklara rağmen Millet İttifakı olarak seçimi kazanamadık. Üzgünüm ülkem adına sonuçlarından dolayı düşünceli ve kaygılıyım. her sözünü inançla söylemiş biri.”

Konuşmasında değişim söylemine vurgu yapan İmamoğlu, “Değişim isteyen milyonlarca insanın en çaresiz hissettiği bu dönemde, hayır diyorum, umutsuz olmayın. Biz milyonlarca insan hayallerimize birlikte ulaşabiliriz.” söz konusu

İmamoğlu’nun açıklamaları

İmamoğlu’nun açıklamaları sosyal medyada değişiklik olarak yorumlandı. İşte o paylaşımlar:

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu