Haber

Gaziosmanpaşa’da Market ve Bina Hırsızlıkları

GAZİOSMANPAŞA’da bir marketin manav tezgahından meyve kasaları çalarken 1’i kadın 2 kişi güvenlik kamerasına yansıdı. Gaziosmanpaşa’da bir binaya giren şahıs yine bisiklet çaldı, Sultangazi’de bir şahıs ise girdiği binadaki bebek arabasını çaldı.

PARKTAKİ ARAÇLARA PERDE ÇEKTİRDİLER

19 Mayıs Cuma günü Gaziosmanpaşa’nın Karadeniz İlçesi’nde biri kadın, biri cerrahi maske takan iki kişi, cadde üzerindeki bir markete gelerek kapalı pazarın manav tezgahına yöneldi. Yoldan geçenler fark etmesin diye eğilerek oturan ikili, park halindeki arabaları da kendileri gözetledi. Şüpheliler, yaklaşık beş dakika içinde kasalar dolusu meyveyi araçlarına yükledi. 4 bin TL değerindeki eserleri çalan zanlılar geldikleri araca binerek olay yerinden kaçtı.

KAMERADA BİSİKLET VE Puset HIRSIZLIĞI

Yine Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi Kavaklıdere Caddesi’nde yürüyen iki kişiden biri açık olduğunu fark ettiği binaya girdi. Tüm katları gezen şahıs, bir apartmanın önünden geçen bisikleti çalarak binayı terk etti. Sultangazi Cebeci Mahallesi’nde 14 Mayıs Pazar günü bir kişi bir binaya girerek içerideki bebek arabasını çalarak ortadan kayboldu. Hırsızlık olayları güvenlik kameralarına yansıdı.

kalkandereajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu